Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 29.4.2012
4:4
(3:1)

Diváci: 0
SK Uničov
I. poločas: Kux - Zorychta, Mynář, Madej, Vlachovský, Seriš, Soušek (30. Motloch), Brzózka. II. poločas: Noworyta - Bijok, Bielan, Waśniowski, Kretek (30. Dobeš), Mrózek, Bystroň (30. Ponča), Ostáš
Branky MFK OKD Karviná: 4. Ostáš, 23. Bijok 24. Brzózka, 35. Vlachovský

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Největším soupeřem dnešního utkání bylo neskutečné vedro a druhý poločás i silný vítr. Jednoznačné lepším a tvořícím týmem jsme byli my, ale postupem času ubývaly síly. Nemůžu upřit snahu a nasazení všem. Koncovka dnes byla velmi žalostná."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo