Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 13.5.2012
1:17
(0:10)

Diváci: 0
SK Sigma Olomouc
I. sestava: Kunz - Zorychta (40. Dobeš), Mynář, Madej, Vlachovský, Seriš, Kaczmarczyk, Brzózka (30. Ponča). II. sestava: Kux - Kretek, Bijok, Bielan (30. Waśniowski), Bystroň, Mrózek, Soušek, Ostáš
Branka MFK OKD Karviná: 50. Ponča

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V tomto kole jsme hráli proti nejlepšímu družstvu soutěže. V přípravě jsme si řekli, že nesmíme zbytečně ztrácet míče nepřesnou přihrávkou v obranném a středním pásmu. Byly úseky hry, kdy jsme se kombinačně dostávali do útočného pásma, ale v koncovce jsme se přesvědčili, že pomalým řešením situace nemáme šanci. Soupeř využil naše nabidnuté šance po nepřesnostech a pomalé práci s míčem v obranném pásmu. Nechtěli jsme pouze nakopávat míče dopředu, ale spíše nutit kluky hrát kombinačně. To byla voda na mlýn pro soupeře. Do budoucna musíme zpřesnit přihrávky a rychlost ovládání míče, abychom mohli konkurovat takovému soupeři, jako již konkurují starší žácí."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo