Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 23.5.2012
8:4
(4:2)

Diváci: 0
1. HFK Olomouc
I. sestava: Noworyta - Vlachovský, Mynář, Waśniowski (40. Dobeš), Kretek (30. Madej), Mrózek, Ostáš, Ponča. II. sestava: Kux - Zorychta, Bijok, Bielan, Soušek, Seriš, Kaczmarczyk, Brzózka (30. Urban)
Branky MFK OKD Karviná: 20. a 41. Ostáš, 14. Bielan, 15. Madej, 26. Kretek, 55. Ponča, 59. Vlachovský, 60. Bijok

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Velmi dobré utkání, které přineslo spoustu krásných akci. Bohužel v koncovce jsme byli zbrkli a nepodařilo se nám proměnit stoprocentní šance. Pozitivní bylo to, že si ty šance umíme fotbalově připravit."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo