Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 27.5.2012
11:3
(7:2)

Diváci: 0
FC Jeseník
I. sestava: Noworyta - Zorychta, Bielan, Waśniowski, Urban (30. Dobeš), Bijok, Ostáš, Ponča. II. sestava: Kux - Vlachovský, Motloch, Madej, Soušek, Mrózek, Kaczmarczyk, Brzózka.
Branky MFK OKD Karviná: 2. a 40. Ponča, 24. a 40. Mrózek 3. Ostáš, 15. Zorychta, 18. Bijok, 8. Kaczmarczyk, 14. Soušek, 43. Motloch, 46. Brzózka

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Toto utkání hodnotím jako koncert zahozených šanci. Neustálé se nám nedaři je proměnit s větší rozvahou. Po hrubých chybách brankáře a obrany jsme soupeři darovali tři góly. Spokojený můžu být jen s výkony některých hráčů."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo