Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FK Šumperk
neděle 3.6.2012
5:3
(1:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Kux - Kisza, Bijok, Madej - Bystroň (30. Dobeš), Seriš, Ostáš - Ponča. II.sestava: Noworyta - Zorychta, Bijok, Bielan - Brzózka, Kaczmarczyk, Urban - Šťastný
Branky MFK OKD Karviná: 23. Ostáš, 27. Bijok, 45. Brzózka

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „V tomto utkání byla vidět únava z pátečního turnaje. První poločas jsme ještě měli síly a vedli 2:1. Druhý byl o nesmírné snaze, ale líp to nešlo. I přes to, že jsme hráli bez vystřídání a s dvěma hráči ročníku 2001, to nebylo špatné a první poločas jsme soupeře přehrávali. Chyběli nám ti, kteří z různých nečekaných důvodu s námi nejeli, a tak oslabili družstvo."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo