Blaha - Hoffmann (35. Jelić), Buryán, Gill, Juska - Macek (60. Juroszek), Rýdel, Dittrich, Miloslavljević - Sourada (80. Richter), Opic
Doležal - Lukášek, Kalvoda, Zlatohlavý, Josefík - Krutý, Škuta (66. Toporčák), Kučerňák, Los (77. Vurčík) - Korčián (90. Spáčil), Galajda
Branky: 17. Korčián, 23. Galajda.
ŽK: Opic, Dittrich - Kalvoda, Lukášek.
Rozhodčí: Drábek - Pelikán, Adámková.

První domácí zápas ve druhé lize a ideální fotbalové počasí přilákalo na karvinský stadion slušnou diváckou návštěvu. A všichni byli natěšeni, co jím náš tým předvede. Bohužel chyby zkušených opor a neproměňování i těch nejvyloženějších šancí mělo za následek, že se na konci utkání radoval hostující tým, kterému ke vstřelení dvou gólů stačily tři šance.

Úvodní čtvrthodina byla z obou stran oťukávanou. Po té hosté zahrozili během šesti minut a rozhodli o osudu utkání. V 17. minutě se prosadil Korčián, který si hravě poradil s naší obranou a jeho gólové střele nemohl Blaha zabránit - 0 : 1. Ve 23. minutě se Galajda uvolnil přes Buryána a náš brankář lovil míč podruhé ze své sítě - 0 : 2. Teprve po půlhodině hry se začínala Karviná osmělovat a až do konce zápasu měla územní převahu. Jenomže Doležal zamknul svou bránu a svým výkonem přiváděl karvinské k zoufání. Nejprve zacentroval z pravé strany Miroslavljevič a Opic v záklonu hlavičkoval nad bránu. Ve 37. minutě uvolnil Sourada Macka a Doležal v olomoucké brance čaroval. Chvíli před poločasovým hvizdem se do dvou tutovek dostal Opic. Ale ani jeho hlavička z pěti metrů a posléze střela nenalezla svůj cíl.

Druhou polovinu utkání načli domácí přímým volném kopem, který hostující obrana s přehledem ubránila. A hned mohlo udeřit potřetí. To si mezi sebou nerozuměli domácí obránci s gólmanem Blahou, čehož využil Galajda a jeho lob jen těsně minul karvinskou svatyni. V 57. minutě se nejlepší hráč domácích Opic zbavil kličkou obránců, vběhl do pokutového území a následnou střelu kryl Doležal. Neuběhli ani tři minuty od předchozí šance a Miloslavljevič mohl snížit stav utkání. Jenomže proti bylo břevno olomoucké branky. Čtvrt hodiny před koncem se prodíral po pravé straně do pokutového území Juroszek, který se sám vytlačil ze střeleckého úhlu. Jiskřičku naděje mohl vykřesat Rýdel, který si postavil míč na značku pokutového kopu. Ale výtečný Doležal kryl nepříliš dobře umístěnou střelu.

Velké poděkování patří všem karvinským příznivcům, kteří v hojném počtu přišli podpořit svůj tým.