Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Valašské Meziříčí
sobota 25.8.2012
2:4
(1:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Jóba - Kondziolka (35. Všetička), Michalidis, Dostál (51. Ligocký), Hujo - Bolec (35. Chloň), Lingr, Štěrba, Jaworski (65. Zeisberger) - Berešík, Egri.
Branky MFK OKD Karviná U15: 6., 47. a 62. Lingr, 25. Jaworski

Komentář

Trenér Jan Laslop: „Utkání jsme začali dobře a už v šesté minutě se trefil Lingr po přihrávce Egriho. Poté naše hra upadla do podprůměru a spousta nepřesností a lehkovážnosti vedly k tomu, že domácí se vzchopili a začali ohrožovat naší branku. Sice jsme dali ve 25. minutě gól na 2:0, když se Jaworski dostal k odraženému míči a skóroval, ale za čtyři minuty vyrobil obrovskou chybu Berešík a domácí nás potrestali. Druhý poločas byl obdobou prvního, hráči si zřejmě mysleli, že soupeř se porazí sám a podle toho vypadala naše hra. Ještě štěstí, že se střelecky dařilo Lingrovi, který dvanáct minut po změně stran zvýšil na 3:1. Vzápětí přišla obrovská chyba stoperů v obraně a po Dostálově faulu kopali domácí pokutový kop. První pokus Jóba chytil, ale protože některý z našich hráčů dříve vběhnul do šestnáctky, tak se opakoval a tentokrát už domácí hráč uspěl. Konečné skóre uzavřel opět Lingr v 62. minutě po rohu Jaworského. Sice jsme zvítězili, ale jsem z přístupu k utkání a předvedené hry většiny hráčů zklamaný. Přísnější měřítko snese pouze gólman Jóba a střelec tří branek Lingr. Doufám, že utkání bylo pro kluky ponaučení, že nelze žádného soupeře podcenit a musí hrát vždy naplno."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná