Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 1.9.2012
1:1
(0:1)

Diváci: 0
SFC Opava
Ciupa - Kondziolka (41. Zeisberger, 65. Chloň), Michalidis, Dostál, Hujo - Všetička, Jaworski, Štěrba, Ligocký (54. Bolec) - Berešík - Egri.
Branky: 49. Michalidis

Komentář

Trenér Jan Laslop: „Utkání dvou rozdílných poločasů skončilo nakonec spravedlivou remízou. V prvním poločase byli lepší hosté, když nás přehrávali zvláště ve středu hřiště a do vedení šli ve třiadvacáté minutě. Ke gólu jim pomohl chybující Hujo. Druhý poločas byl opakem prvního. Měli jsme zase my více ze hry a po zásluze jsme ve 49. minutě srovnali skóre, když se po rohu Jaworského a vráceném míči Dostálem trefil hlavou Michailidis. Možnosti na úplný obrat jsme sice měli, ale buď jsme v koncovce selhali nebo nadějné situace špatně vyřešili. V těchto momentech byla neúčast kapitána týmu Lingra kvůli zranění citelně znát. Utkání se silným soupeřem nám ukázalo v plné míře naše nedostatky, které musíme odstranit abychom takové zápasy s úspěchem zvládali."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo