Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Frýdek - Místek
neděle 7.10.2012
1:2
(0:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Jóba - Kondziolka, Štěrba, Michalidis, Hujo - Všetička, Lingr, Jaworski (50. Ligocký), Brevčinský (65. Bolec) - Berešík, Egri.
Branky MFK OKD Karviná U15: 4. a 7. Berešík

Komentář

Trenér Jan Laslop: „Utkání jsme začali aktivně a už po sedmi minutách jsme vedli 2:0. První gól vstřelil Berešík po přihrávce Michailidise a druhou branku přidal stejný hráč po přihrávce Egriho. Další šance jsme trestuhodně zahodili, hráči se uspokojili, přenechali domácím střed hřiště a hra se vyrovnala. Druhý poločas jsme začali chybou brankáře Jóby, domácí snížili a snažili se o vyrovnání. Hra byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách, ale branka už nepadla. Náš výkon byl průměrný a podle toho vypadala i vlastní hra."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo