Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 3.10.2012
3:0
(1:0)

Diváci: 0
FC Hlučín
Ciupa - Kondziolka, Štěrba, Michalidis, Hujo - Všetička (65. Poštulka), Lingr, Jaworski (50. Chloň), Brevčinský (50. Bolec) - Berešík (60. Popek) - Egri.
Branky: 43. a 57. Egri, 8. Lingr

Komentář

Trenér Jan Laslop: „Do utkání se soupeřem, který je v tabulce před námi, jsme šli s jednoznačným cílem zvítězit. Podařilo se nám to po dobrém výkonu, přestože jsme se opět nevyvarovali zbytečných chyb, které útočně hrající soupeř nedokázal i díky spolehlivě chytajícímu Ciupovi proměnit. První branku vstřelil po osmi minutách výborně hrající Lingr, kterému adresoval přesnou přihrávku Egri. Do konce poločasu, který byl vyrovnaný, jsme měli i další šance, ale chyběl nám potřebný klid v zakončení. Druhý poločas jsme měli už více ze hry a také šancí, ale proměnili jsme bohužel pouze dvě. V 43. minutě si naskočil na Jaworského trestný kop Egri a hlavou zvýšil naše vedení. V 57. minutě se po krásném úniku Berešíka a jeho střele, kterou brankář hostí pouze vyrazil, prosadil opět Egri a určil konečné skóre zápasu. Kluci zaslouží pochvalu za výkon a nasazení po celý zápas."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo