Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 20.4.2013
1:6
(1:3)

Diváci: 0
FC Baník Ostrava
Jóba - Kondziolka, Michalidis, Poštulka, Hujo - Jaworski (50. Chloň), Lingr, Štěrba, Brevčinský (50. Bolec) - Berešík - Dostál.
Branka Karviné: 18. Poštulka

Komentář

Trenér Jan Laslop: „Vysoká porážka se začala rodit krátce před půlhodinou hry, kdy jsme během minuty dostali lehce dvě branky. Do té doby byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Tu největší spálil Štěrba po čtvrthodině, když byl sám před prázdnou brankou a přestřelil. V osmnácté minutě se však po rohu prosadil Poštulka, čímž jsme se dostali do vedení 1:0. Potom přišla šestadvacátá minuta a my dvou hrubkách v obraně lehce inkasovali. A když hosté ještě do přestávky vstřelili po další chybě v obraně třetí gól, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Baník se uklidnil a druhý poločas už měl ve své režii a přidal další tři branky. Nutno podotknout, že to byly opět naše hrubé chyby, které jim k tomu pomohly. Utkání nám v plné míře ukázalo nedostatky, které v jiných zápasech až tolik nevyzní. Se špičkovým družstvem, jakým Baník v této kategorii je, se však projevily naplno. Je jen škoda, že takových zápasů není během soutěže více. Kluci by aspoň sami viděli, v čem se musí zlepšit, aby jejich výkonnost rostla."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo