Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 4.5.2013
5:1
(3:1)

Diváci: 0
MFK Frýdek - Místek
Jóba - Bolec, Michalidis, Poštulka, Hujo - Jaworski (45. Chloň), Lingr, Berešík, Brevčinský - Wenglorz (45. Makula), Dostál.
Branky Karviné: 14. a 61. Lingr, 4. Dostál, 16. Wenglorz, 52. Berešík

Komentář

Trenér Jan Laslop: „Vysoké vítězství se nerodilo vůbec lehce. Zvláště v prvním poločase byl soupeř nebezpečný a vytvořil si několik gólových šancí, ale výborný Jóba v naší brance družstvo podržel. První gól jsme dali už ve čtvrté minutě. Dostál po přihrávce Berešíka zakončil svůj únik prostřelením brankáře prudkou střelou. Hosté vyrovnali po chybě obrany ve dvanácté minutě. Za dvě minuty jsme si vzali vedení díky Lingrovi, který tečoval střelu Berešíka a míč se odrazil od tyče do branky, zpátky. Za další dvě minutky našel Berešík přihrávkou rozběhnutého Wenglorze a ten svou šanci bezpečně proměnil. Ve druhém poločase jsme už soupeře pozornou obranou do šancí nepouštěli a naopak si je sami vytvářeli po pěkných akcích. Dvě z nich jsme proměnili. Nejprve Berešík zužitkoval výbornou přihrávku Dostála a nakonec skóre uzavřel Lingr. Kluci jako celek zaslouží pochvalu, ale zvláště bych chtěl vyzdvihnout výkon čtveřice hráčů - Jóba, Berešík, Dostál a Lingr."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo