Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 1.6.2013
6:1
(3:0)

Diváci: 0
FK Třinec
Jóba - Kondziolka, Michalidis, Gatnar (45. Bolec), Wenglorz (55. Salamon) - Jaworski, Lingr, Štěrba, Brevčinský (45. Chloň) - Berešík, Dostál.
Branky Karviné: 2., 14. a 30. Berešík, 37. Brevčinský, 42. Lingr, 64. Salamon

Komentář

Trenér Jan Laslop: „Další z utkání, kdy jsme soupeře přehrávali ve všech činnostech a zaslouženě zvítězili. První branku jsme vstřelili už po dvou minutách zásluhou Berešíka, který se trefil krásně z voleje po centru Dostála. Při druhé brance opět asistoval Dostál, když důrazným napadáním donutil brankáře k chybné rozehrávce, tu zachytil Berešík a dal svůj druhý gól. Ten do poločasu zkompletoval svůj hattrick, když se prosadil hlavou po rohu to Jaworského. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a ve 37. minutě brankář pouze vyrazil střelu Berešíka a Brevčinský pohotově vrátil míč do branky. Za pět minut se po krásné Berešíkově přihrávce prosadil Lingr a vstřelil už svůj jubilejní 30. gól v sezóně!!! Poslední naši branku vstřelil Salamon po dlouhém výkopu Jóby. Ten bohužel neudržel čisté konto, když inkasoval tři minuty před koncem po přímém kopu. Kluci zaslouží za svůj výkon pochvalu."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo