Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1. HFK Olomouc
sobota 8.6.2013
0:4
(0:3)

Diváci: 0
MFK Karviná
Jóba - Kondziolka, Michalidis, Gatnar, Bolec (52. Pawlowicz) - Jaworski, Lingr, Štěrba, Brevčinský (45. Salamon) - Berešík, Wenglorz.
Branky: 1., 35. a 46. Lingr, 24. Berešík

Komentář

Trenér Jan Laslop: „V posledním mistrovském utkání jsme chtěli zvítězit a udržet si druhé místo v tabulce. To se nám po výborném výkonu celého družstva podařilo. Začali jsme aktivně a už v první minutě jsme kopali roh, po kterém Brevčinský našel přesně v pokutovém území Lingra a ten hlavou skóroval. Pokračovali jsme v kombinační, útočné hře a vytvářeli si šance. Bohužel jsme je trestuhodně neproměňovali. Další gól se nám podařil vstřelit až ve 24. minutě. To Lingr ideálně uvolnil Berešíka a ten skóroval. Až po této brance se domácí dostali k jediné šanci, ale Jóba ji výborně zlikvidoval. Třetí gól padl opět po krásné kombinaci Berešík - Lingr a druhý jmenovaný ji proměnil. Druhý poločas už tak gólově úrodný nebyl. Šance jsme si vytvářeli i nadále, ale proměnit jsme dokázali pouze jedinou. Po Štěrbově přihrávce dokonal hattrick Lingr. Kluky musím pochválit, že opět předváděli pohledný, kombinační fotbal, kdy chvílemi soupeře vystavovali do role statistů, ale v koncovce to už tak dobré nebylo. Zvláště musím pochválit za výkon Ondru Lingra, jednoznačně nejlepšího hráče zápasu."

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo