Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 10.4.2013
7:1
(3:1)

Diváci: 0
Valašské Meziříčí
Jóba (55. Andrle) - Kondziolka, Michalidis, Poštulka, Hujo (45. Makula) - Jaworski (60. Všetička), Lingr, Štěrba, Chloň (22. Brevčinský) - Berešík (50. Bolec), Dostál.
Branky Karviné: 25., 43. a 66. Dostál, 22. Štěrba, 28. Berešík, 50. Lingr, 67. Makula

Komentář

Trenér Jan Laslop: „I přes vysoké vítězství nejsem s výkonem družstva spokojený. Ve hře bylo mnoho nepřesností a špatných řešení herních situací. Pozitivní byla jen koncovka, která nám vycházela. Utkání jsme začali vlažně. Jakoby si hráči mysleli, že vítězství přijde samo. Soupeř nás tak potrestal po čtvrthodině hry a šel do vedení. Až po obdržené brance jsme zvýšili úsilí a začali střílet branky. Nejprve se trefil ve 22. minutě Štěrba, za tři minuty po úniku Berešíka doklepával Dostál už do prázdné branky a konečný gólový účet první půle završil po přihrávce Michailidise Berešík, když se chytře zbavil obránců hostí. Ve druhém poločase se nejprve z voleje krásně trefil Dostál po centru Jaworského, v 50. minutě skóroval Lingr přesnou střelou k tyči. Čtyři minuty před koncem zkompletoval hattrick Dostál po přihrávce od Brevčinského a účet utkání dokončil o minutu později Makula."

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo