Generální partner
Světlý režim
24. červenec 2013

Béčko si poradilo také se Stonavou

Karvinskému béčku se prozatím v přípravě daří. V dalším utkání relativně v pohodě porazili Stonavu 2:0, když v prvním poločase rozvlnil síť Přemek Pavlík a v tom druhém Pavel Hanzel.
MFK Karviná B
středa 24.7.2013
2:0
(1:0)

Diváci: 0
SK Stonava
Dočekal - Káňa, Zielonka, Roman, Nowinski - Janík, Taraba - Kubiena, Koutný (46. Derík), Pavlík (46. Szkuta) - Ryšavý (46. Hanzel).
Branky: 39. Pavlík, 68. Hanzel

Komentář

V příjemném podvečerním počasí pokračovala příprava rezervního celku před začátkem soutěže zápasem proti Stonavě. Svěřenci Jana Pejši v tomto utkání nehráli dle představ. Ve hře byla spousta nepřesností a špatně řešených situací, ale i to na soupeře hrajícího I.A třídu stačilo.

Začátek zápasu byl nemastný neslaný z obou stran. První zajímavější příležitost si vytvořili domácí až ve dvacáté minutě. Po chybičce Stonavských v defenzivě se k míči dostal Přemek Pavlík, jemuž míč mířící do sítě vykopl z brankové čáry jeden z hostujících fotbalistů. Za dvě minuty Taraba našel pěkně znovu Pavlíka. Ten však pouze nastřelil stonavského brankáře, který mu zmenšil střelecký úhel včasným vyběhnutím. Do třetice to už Pavlíkovi vyšlo, protože stál ve správný čas na správném místě. Šest minut před pauzou reflexivně vyrazil stonavský gólman umístěnou střelu Ryšavého, míč se dostal k neobsazenému Pavlíkovi a ten poslal domácí do vedení.

Druhá půle se nesla v podobném duchu. Hosté hráli stále jednoduše a stereotypně. Neustále nakopávali míče na střelce Zollera, který několikrát provětral domácí stopery, ale nic vážnějšího se neudálo. Pojistku v podobě druhého gólu zařídil hlavně Nikolas Derík, jehož střelu stonavský gólman neudržel, míč mu vypadl a Pavel Hanzel už neměl žádný problém trefit prázdnou branku. I přes výhru nebyl tentokrát Jan Pejša příliš spokojený. „Zápas určitě nebyl podle představ, ale i tak to někdy bývá. Na druhou stranu jsme vyhráli a žádný tým se neporazí sám. Něco jsme tedy předvést museli, i když to nebylo vůbec optimální,“ řekl k zápasu kouč.

Další utkání, v pořadí už předposlední, je na programu hned v sobotu 27.července. Tentokrát poměří rezerva síly s polskými Pawlowicemi, hrající nižší soutěž. Tento zápas začne v 10:30 hodin znovu na druhém hřišti v areálu Městského fotbalového stadionu v Karviné-Ráji.

Fotogalerii ze zápasu najdete ZDE.
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo