Generální partner
Světlý režim
4. srpen 2013

Rezerva prohrála v Heřmanicích

Generálka před vstupem do Divize skupiny E rezervnímu týmu nevyšla. Svěřenci Jana Pejšy podlehli Heřmanicím na jejich hřišti 2:1.
FC Heřmanice Slezská
sobota 3.8.2013
2:1
(1:1)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Dočekal - Cverna O. (46. Káńa), Zielonka, Roman, Nowinski - Janík, Taraba - Kubiena, Pavlík (65. Ryšavý), Mego (65. Derík) - Juřena (46. Legierski).
Branka Karviné: 4. Mego

Komentář

Zápas začal svižně a už po sedmi minutách to bylo 1:1. Nejprve se ve 4. minutě prosadil Robert Mego, který v týdnu zavítal do Karviné na zkoušku. Vedení však Karvinským nevydrželo dlouho. Za tři minuty domácí účastník krajského přeboru skóre z pokutového kopu vyrovnal. Během celého utkání svěřenci Jana Pejšy spálili několik jasných šancí, do kterých se dostali například Janík, Pavlík nebo střelec první branky Mego.

Rozhodnutí přišlo v 73. minutě, kdy domácí využili další chybu v hostující obraně a dostali se do vedení, které už do konce utkání nepustili. „Výsledek je pro nás možná trochu krutý, ale aspoň kluci dostali facku, což je před startem soutěže asi dobře. V utkání jsme spálili snad pět tutovek. Naopak soupeř naše hrubé chyby nemilosrdně potrestal. Snad nás tento výsledek vrátí zpátky do reality,“ řekl k utkání trenér Jan Pejša.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo