Generální partner
Světlý režim
21. červenec 2013

Zasloužená výhra béčka v Dětmarovicích

Svěřenci Jana Pejšy uspěli v horkém nedělním odpoledni na trávníku Dětmarovic, odkud vezou zaslouženou výhru 2:0. K té přispěli svými brankami po změně stran Martin Janík a Pawel Koziol.
SK Dětmarovice
neděle 21.7.2013
0:2
(0:0)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Švrčina (46. Hájek) - Káňa, Zielonka, Roman, Nowinski - Janík, Taraba - Derík (64. Szkuta), Koutný, Pavlík - Ryšavý (46. Koziol).
Branky: 62. Janík, 86. Koziol

Komentář

V Dětmarovicích to žilo, protože souběžně se zápasem probíhala kolem fotbalového hřiště místní pouť. První poločas bohužel žádnou výraznější šanci nenabídl. Druhá půle byla určitě zajímavější a přinesla také dvě branky. Obě do sítě domácího týmu. Krátce po hodině hry se hosté ujali míče a šli do přečíslení tři na dva. Martin Janík to vzal na sebe a z hranice pokutového území umístěnou střelou k tyči poslal svůj tým do vedení.

Za šest minut mohl zvýšit Pawel Koziol po centru Pavlíka, ale zřejmě ho z rovnováhy vyvedl atak jednoho z domácích hráčů a v jasné pozice na zadní tyči zamířil mimo bránu. Chuť si Koziol spravil čtyři minuty před koncem, kdy ho vysunul Taraba. Polský mladík v karvinských barvách udělal gólmanovi domácích kličku a zakončoval do zcela odkryté brány.

Za minutu se v takřka stejné pozici ocitl Koziol znovu. Pokusil se o stejnou kličku, ale tu už brankář vystihl a vytlačil střelce druhé branky z výhodného úhlu. Domácí tým po celý zápas karvinskou branku takřka neohrozil a zaslouženě o dvě branky prohrál. Po prvním utkání proti mužskému týmu vyjádřil trenér Pejša spokojenost. „V testu proti soupeři, který přes léto posílil a má ve svém středu hráče, kteří v minulosti hráli třetí i druhou ligu, náš tým uspěl. Trpělivou hrou jsme soupeře do pořádné šance nedostali a sami dvakrát po změně stran udeřili," řekl k zápasu kouč Jan Pejša.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo