Generální partner
Světlý režim
28. červenec 2013

Jednobranková výhra rezervy proti Pawlowicím

Rezervní tým posílen o hráče z áčka uspěl v dalším zápase. V sobotním velmi horkém dopoledni zdolal těsně polské Pawlowice 1:0 pěknou brankou Přemka Pavlíka ze začátku druhého poločasu.
MFK Karviná B
sobota 27.7.2013
1:0
(0:0)

Diváci: 0
GKS Pawlowice
Dočekal (46. Hájek) - Cverna O., Roman (46. Zielonka), Cverna V., Nowinski (46. Káňa) - Taraba (82. Ryšavý), Janík - Koutný (72. Derík), Kubiena (46. Pavlík), Limanovský - Pavelka.
Branka: 52. Pavlík

Komentář

Domácí tým posílen o tři hráče áčka, kteří neodcestovali do Varnsdorfu, nastoupil podle pozápasových slov trenéra Jana Pejšy proti zatím nejkvalitnějšímu soupeři. Od začátku do utkání zasáhl také zkoušený Karol Pavelka, jehož budoucnost v Karviné se jeví jako pravděpodobná.

Karvinští soupeře do šancí po celý zápas moc nepouštěli. Naopak sami si vytvořili několik velmi dobrých střeleckých příležitosti, které bohužel neproměnili. Jako třeba Adam Taraba, který ve 22. minutě dostal přihrávku mezi dva hráče na hranici šestnáctky, ale zakončil pouze do brankáře hostů. Ještě předtím pěkně vystřelil z pětadvaceti metrů Martin Limanovský, jeho střelu však efektně brankář Pawlowic vyrazil na roh.

Do druhého poločasu kouč Pejša čtyřikrát vystřídal a přineslo to své ovoce. Sedm minut po změně stran vystřelil křižně z dobrých dvaceti metrů Přemek Pavlík a míč krásně zaplul až do sítě.

Zápas pokračoval v úmorném vedru v podobném duchu, kdy domácí tým byl lepší a hosté měli jen náznaky šancí. Skóre se však už nezměnilo. „Soupeř mě mile překvapil. Praktikoval mnoho přihrávek a především ti kluci o sobě věděli. Našemu týmu chvíli trvalo než se dostal do zápasu. Poté jsme už však začali Pawlowice přehrávat a z toho rezultovalo několik šancí, které se nám díky zbrklosti nepodařilo proměnit. Zápas tak rozhodl velmi pěknou střelou z dvaceti metrů Přemek Pavlík,“ zhodnotil zápas trenér Jan Pejša.

Fotogalerii ze zápasu najdete na facebooku.
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo