Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
sobota 24.8.2013
2:4
(1:2)

Diváci: 0
TJ Tošanovice
Marikovec (36. Egermajer) - Szafarczyk (36. Pindur), Kadlečik, Tannert, Kandaras (36. Franek), Zorychta, Ponča, Vrba, Alabán (38. Fic), Motyčka (50. Chybík), Mareš (40. Szczygiel).
Branky Karviné: 1. Motyčka, 60. Kadlečík

Komentář

Trenér Petr Špička: „V prvním poločase jsme dostali dvě branky, které by měl brankář chytit. Tyto góly se podepsali na celém utkání, protože po nich se družstvo už nedostalo zpět do hry. Musíme se zlepšit v obranné činnosti."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo