Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
sobota 7.9.2013
2:1
(0:0)

Diváci: 0
TJ Viktorie Bohumín
Egermajer - Mareš (36. Pindur), Kadlečík, Tannert, Kandaras (36. Meisner), Alabán, Ponča, Wasniowski, Szczygiel, Urban, Borowski.
Branky Karviné: 55. Chybík, 67. Urban

Komentář

Trenér Petr Špička: „Během prvního poločasu si soupeř nevytvořil žádnou šanci. My jsme po střele Kadlečika trefili břevno a Urban orazítkoval tyč. Góly začaly padat až po změně stran. V 55. minutě uvolnil Wasniowski nabíhajícího Chybíka, který po sólové akci vstřelil první gól. Tři minuty před koncem zvýšil na 2:0 Urban. Soupeř stihl jen korigovat minutu před koncem po rohu. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, protože soupeř hrál velmi dobře."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo