Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
sobota 5.10.2013
7:2
(3:1)

Diváci: 0
ČSAD Havířov
Egermajer - Motyčka, Kadlečík, Tannert, Szafarczyk, Alabán, Vrba, Wasniowski, Kandaras, Urban , Zorychta. Střídali: Tužil, Meisner, Franek, Mareš, Szczygiel, Varšo, Marikovec.
Branky Karviné: 23. a 30. Alabán, 11. Kandaras, 45. Wasniowski, 46. Meisner, 60. Szafarczyk, 63. Varša

Komentář

Trenér Petr Špička: „Vysoké vítězství se začalo rodit už v 11. minutě, kdy se po centru Zorychty prosadil hlavou Kandaras. Ve 23. min. zvýšil Alabán už na 2:0. Za dalších pět minut hosté proměnili penaltu. Na poločasový stav 3:1 upravil hlavou Alabán. Po přestávce jsme přidali ještě čtyři góly a soupeř pouze v samotném závěru kosmeticky upravil konečný stav."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo