Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Horní Suchá
sobota 12.10.2013
2:4
(0:1)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Egermajer - Pindur, Kadlečík, Tannert, Kandaras, Varšo, Ponča, Wasniowski, Ostáš, Urban, Alabán. Střídali: Szafarczyk, Meisner, Franek, Mareš, Szczygiel, Marikovec
Branky Karviné: 30. a 68. Alabán, 38. Meisner, 49. Kadlečík

Komentář

Trenér Petr Špička: „První gól utkání jsme vstřelili po půlhodině hry zásluhou Alabána. Ten ve druhé půli přidal ještě jednu branku. Celkově jsme zápas rozhodli tím, že jsme se v průběhu druhé půle dostali do vedení o tři góly. Domácí stihli pouze utkání zkorigovat. Druhou branku nám dali v poslední minutě z penalty."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo