Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2013

B tým: Čtyřgólová porážka s Orlovou

Porážkou 0:4 s třetiligovou Slavií Orlová zakončil karvinský rezervní celek kalendářní rok 2013. Zápas na Kovoně pod umělým osvětlením ovlivnil samotný začátek, když po deseti minutách hosté vedli o dvě branky.
MFK Karviná B
středa 27.11.2013
0:4
(0:3)

Diváci: 0
FK Slavia Orlová a MSK Orlová
Dočekal - Káňa, Roman, Cverna V., Nowinski - Taraba (65. Ceremuga), Derík - Cverna O., Janík, Hanzel - Kubiena.
Branky: 3. z pen a 45. Kašuba, 10. Ďungel, 66. Štallmach

Komentář

Zápas nezačal pro domácí tým vůbec ideálně. Hned ve třetí minutě fauloval v šestnáctce Pavel Hanzel a nařízenou penaltu s trochou štěstí proměnil hostující Kašuba. V desáté minutě využila Orlová rychlý přechod do útoku, který korunovala druhou brankou. Tentokrát se prosadil Ďungel. Nutno říct, že gólu předcházela domácí akce, kdy Ondřej Cverna hledal svým centrem dva spoluhráče v pokutovém území, ale míče se zmocnili hosté a ukázkově celou akci zakončili.

Sedm minut před přestávkou mohl snížit Ondřej Cverna, kterému narazil Martin Janík. Cverna však v záklonu branku přestřelil. Orlovští tak před pauzou přidali ještě třetí branku. Zblízka se prosadil znovu Kašuba a bylo zcela jasno.

Ve druhém poločase se domácí snažili s výsledkem něco udělat. Snažili se, dostávali se do šancí, ale jejich zahazování je už obehraná písnička. A tak pochopitelně udeřilo na druhé straně. Štallmachova střela z hranice šestnáctky zapadla přesně k tyči. Aspoň čestný úspěch mohl zajistit kapitán Janík, kterého vyslal do samostatného úniku Lukáš Kubiena. Míč však skončil pouze na tyči.

Další náznaky zůstaly rovněž nevyužity. „Je to pořád dokola. Celý podzim se trápíme ve finální fázi, a proto nestřílíme branky. Naopak soupeř nás trestá. Orlové hodně pomohl první rychlý gól. Navíc v desáté minutě přidala i druhý. Pak už je složité s tím něco dělat,“ řekl po utkání trenér Karviné B Jan Pejša.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo