Generální partner
Světlý režim
2. únor 2014

Rezervní tým vyhrál i svůj druhý přípravný duel

V sobotu po obědě zdolalo béčko po podzimu třetí tým krajského přeboru SC Pustá Polom 3:1. Hned tři branky padly během první půlhodiny.
MFK Karviná B
sobota 1.2.2014
3:1
(2:1)

Diváci: 0
SC Pustá Polom
Stach (46. Dočekal) - Kováč, Káňa (46. Zielonka), Jovanovič, Nowinski - Puškáč, Taraba - Derík, Kubiena, Koutný - Ryšavý.
Branky Karviné: 14. Puškáč z pen., 20. Ryšavý, 52. Kubiena

Komentář

Karvinská rezerva se rychle ujala dvoubrankového vedení, kdy ji soupeř oba góly doslova daroval. Nejprve byl ve 14. minutě okatě faulován Lukáš Kubiena a nařízenou penaltu proměnil David Puškáč. Za šest minut se skóre měnilo podruhé. Díky dobrému napadání vyrobili hráči Pusté Polomi hrubku a David Ryšavý zvýšil na 2:0.

O tom, že právě tento průběžný stav je ve sportu asi nejvíc ošemetný, se svěřenci Jana Pejši v dalším průběhu prvního poločasu sami přesvědčili. Hosté přestali kupit chyby a po půlhodině z hranice šestnáctky umístěnou střelou snížili. Za moment to mohlo být opět o dva góly. Bohužel brejk tři na jednoho pokazil špatným zpracováním už před hostujícím brankářem Daniel Koutný.

Krátce před pauzou ještě zazvonila za domácím gólmanem Stachem tyč po skryté střele z dvaceti metrů. Druhý poločas se nesl spíše v bojovném duchu. Karvinští hned v 52. minutě zvýšili svůj náskok, když se prosadil Lukáš Kubiena. V dalším průběhu už pouze Koutný trefil z levé strany po stříleném centru břevno. Nervózní zápas tedy nakonec skončil výhrou domácích v poměru 3:1.

I přes dvoubrankovou výhru měl trenér Pejša ke spokojenosti na míle daleko. „Po čtrnácti dnech jsme zase hráli zápas a nemůžu být spokojený. Klukům se nedaří plnit základní herní povinnosti a herní nedostatky v naší hře jsou obrovské. Musíme přidat a stále pracovat,“ prohlásil Jan Pejša po utkání.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo