Generální partner
Světlý režim
23. únor 2014

Rezervní tým prohrál s Pawlowicemi

V dalším přípravném zápase před zahájením jarní části sezóny si karvinské béčko pozvalo na Kovonu polské Pawlowice. Soupeř byl přesnější a díky dvěma brankám veze z Karviné vítězství 2:0.
MFK Karviná B
neděle 23.2.2014
0:2
(0:1)

Diváci: 0
GKS Pawlowice
Dočekal - Cverna O., Káňa, Jovanovič, Nowinski - Zielonka, Taraba - Derík, Juřena, Siekiera - Ryšavý.
Branky: 22. Zyzak, 54. Benauer

Komentář

Do zápasu zasáhlo hned pět fotbalistů, kteří se v sobotu večer vrátili z herního soustředění A týmu na Slovensku – brankář David Dočekal, Ondřej Cverna, Mihailo Jovanovič, Adam Taraba a Václav Juřena. Za slunečného počasí byly úvodní minuty celkem zajímavé a diváci viděli během úvodních dvaceti minut dobré příležitosti na obou stranách.

Nejprve se ve skrumáži po standardce nejlépe zorientoval David Ryšavý, ale pálil jen do brankáře, který s námahou vyrazil míč nad břevno. V 17. minutě přišla největší příležitost domácích během celého utkání. Hosté propadli v obraně, ta se otevřela a Václav Juřena šel sám na brankáře, kterého však neprostřelil. Na druhé straně předvedl výborný zákrok zblízka David Dočekal.

Ve 22. minutě však už nezabránil rychlému hostujícímu výpadu do rozhozené obrany a Pawlowice šly do vedení - 0:1. Takřka během celého utkání byly ve hře na obou stranách nepřesnosti, hosté z Polska měli ve druhé půli několik zajímavých příležitostí ke skórování, ale jejich střely nebyly přesné.

Výjimkou byla 54. minuta, kdy jeden z neobsazených hráčů měl na malém vápně tolik času, že si v pohodě míč zpracoval a poslal jej neomylně do sítě - 0:2. Domácí se ve druhé půli k nějaké větší šanci nedostali a prohráli podruhé za sebou.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo