Generální partner
Světlý režim
9. březen 2014

Béčku vůbec nefungovala proti Polance defenziva

Málo vídaným skóre 4:5 skončilo předposlední přípravné utkání rezervního týmu. Může za to špatný výkon celého týmu směrem dozadu, kde svěřenci Jana Pejši soupeři z krajského přeboru branky doslova darovali.
MFK Karviná B
sobota 8.3.2014
4:5
(1:3)

Diváci: 0
FK SK Polanka
Dočekal - Taraba, Káňa, Zielonka (80. Derík), Kloda - Kubiena, Siekiera - Koutný, Ryšavý, Nowinski - Halaška.
Branky Karviné: Káňa, Ryšavý, Kubiena, Halaška

Komentář

Do utkání zasáhl z A-týmu pouze Milan Halaška, který potřebuje po zranění nabrat zápasový rytmus. V utkání vstřelil jeden gól, ale další šance nevyužil. „Hosté vystřelili šestkrát na bránu a dali z toho pět branek. Naši hráči v tomto zápase dělali málo uvěřitelné chyby,“ nechápal trenér Jan Pejša.

Polanka už v poločase vedla 3:1, ve druhé půli zvýšila dokonce na tříbrankový rozdíl. Domácím se sice podařilo srovnat, ale poslední slovo měli krátce před koncem hosté. Skóre se tak nakonec zastavilo na „hokejových“ 4:5.

I na takové porážce se však dá najít něco pozitivního. Tím byly čtyři vstřelené branky, o které se podělili Káňa, Ryšavý, Kubiena a Halaška. Právě Milan Halaška však měl na noze další čtyři velice dobré příležitosti, které spálil. „Ano, dali jsme čtyři góly, ale mnoho dalších šancí jsme řešili špatně. Těší mě také, že ani za stavu 1:4 to kluci nezabalili, zvedli hlavu a dokázali vyrovnat. Toho si cením,“ uznal Pejša s tím, že za stavu 4:4 měli domácí další dvě tutovky, které nedali a naopak soupeř krátce před koncem po další chybě ustanovil konečné skóre.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo