Generální partner
Světlý režim
18. leden 2014

Na úvod si béčko připsalo vítězství

Vítězný vstup do přípravy má za sebou rezervní celek. V husté mlze si na Kovoně poradil s Lokomotivou Petrovice 2:1. Utkání se hrálo na 2x35min.
MFK Karviná B
sobota 18.1.2014
2:1
(0:0 2x35 min.)

Diváci: 0
Lokomotiva Petrovice
Dočekal - Cverna O., Káňa, Zielonka, Nowinski - Kubiena (36. Prokeš), Koutný - Derík, Kurušta, Limanovský (36. Ryšavý) - Juřena
Branky Karviné: 41. Derík, 61. Prokeš

Komentář

Karvinští vyběhli do zápasu s třemi posilami z áčka včetně navrátivšího Ondřeje Cverny, který se zapojil zpátky do tréninkového procesu. Za Lokomotivu odehrál celý zápas Josef Hoffmann, který v Karviné po podzimní části skončil.

Branky začaly padat až po změně stran, když se nejprve prosadil Derík, který uklidil po centru Ryšavého míč do opuštěné brány. Domácí byli nebezpečnějším týmem, ale finální podobě stále něco scházelo. Zajímavou šanci mel Juřena, ale hlavou nepřekonal Hájka v hostující bráně, a tak přišlo vyrovnání. Nerozhodný stav však vydržel pouze dvě minuty. To se totiž prosadil Tomáš Prokeš, kterého trenér Pejša testuje. Prokeš přešel přes jednoho obránce a s pomocí tyčky prostřelil Hájka na bližší tyč.

Do konce utkání se již nic podstatného nestalo a béčko si tak připsalo vítězství 2:1. Další přípravný zápas je na programu příští týden v sobotu na půdě třetiligové Orlové.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo