Generální partner
Světlý režim
16. únor 2014

Rezervní tým gól nedal, Dětmarovice jeden ano

Až na třetí pokus svěřenci Jana Pejši v probíhající zimní přípravě našli přemožitele. Dětmarovičtí fotbalisté rozhodli o své výhře deset minut před koncem.
MFK Karviná B
sobota 15.2.2014
0:1
(0:0)

Diváci: 0
SK Dětmarovice
Dočekal - Cverna O., Káňa, Zielonka, Nowinski - Siekiera, Taraba - Derík (46. Procházka), Kubiena (62. Derík), Koutný - Ryšavý.
Branka: 80. Matuščík

Komentář

Po čtrnácti dnech se opět divizní béčko představilo v zápasovém zatížení. Tentokrát na Kovonu dorazily Dětmarovice. V první půli se hrál nezáživný fotbal s množstvím chyb na obou stranách. Velmi solidní zápas odchytal domácí David Dočekal, který v průběhu utkání chytil tři jasné gólovky hostujících hráčů. Tu první již v sedmé minutě, kdy se před ním zjevil zcela osamocený dětmarovický Punčochář, ale z pěti metrů nechal Dočekala vyniknout.

Druhý poločas už byl pro oko diváka pohlednější. Domácí se víc tlačili před bránu hostů, ale k ohrožení brankáře Dětmarovic se příliš často nedostávali. A když už ano, jako například Kubiena, tak to příliš nebezpečného rázu nebylo. V 65. minutě musel druhý výborný zákrok předvést Dočekal proti Kadlčákovi, který využil chyb karvinské stoperské dvojice.

Za tři minuty se dostal za hostující obranu Daniel Koutný, ale v koncovce si nevedl lépe. Zanedlouho Dětmarovice chybovali v přechodu do útoku, čímž pomohli domácím k brejku, který však totálně pokazil právě Koutný. Ihned na druhé straně musel na zem Dočekal a připsal si třetí opravdu těžký zákrok. Rozhodnutí přišlo v 80. minutě, kdy střelou uvnitř pokutového území překonal domácího brankáře Ondřej Matuščík – 0:1. Na výsledku nic nezměnila ani úplně poslední akce utkání, kdy po kombinaci s Ryšavým zakončoval Siekiera.

Karvinské béčko tak poprvé v zimní přípravě prohrálo. Šanci na reparát bude mít celý tým v neděli 23. února proti polským Pawlowicím. Původně plánované středeční utkání s Heřmanicemi bylo zrušeno.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo