Generální partner
Světlý režim
1. březen 2014

Rezerva porazila Bohumín gólem z první půle

Po dvou porážkách a navíc bez vstřelené branky přišlo na řadu také konečně vítězství. V pátečním chladném podvečeru porazilo béčko účastníka krajského přeboru z Bohumína 1:0. O výhře rozhodl ve 37. minutě útočník David Ryšavý.
MFK Karviná B
pátek 28.2.2014
1:0
(1:0)

Diváci: 0
FK Bospor Bohumín
Dočekal - Taraba, Káňa, Zielonka, Kloda - Koutný, Siekiera - Derík, Kubiena, Nowinski - Ryšavý.
Branka: 37. Ryšavý

Komentář

Domácí nastoupili bez jediného hráče áčka. Hosté z Bohumína si za celý zápas moc šancí nevytvořili, až na konci trefili tyčku. V úvodní půlhodině se hrálo jen po obě šestnáctky a gólmani tak byli prakticky bez práce. Závěrečných patnáct minut prvního poločasu však přineslo dvě šance a jeden gól. Nejprve Nowinski našel z levé strany přesně Ryšavého, ale ten z velmi zajímavé pozice ani netrefil bránu.

Chuť si mladý karvinský útočník spravil ve 37. minutě, kdy mu mezi dva hráče adresoval přihrávku Kubiena a Ryšavý propálil hostujícího gólmana umístěnou střelou – 1:0. Druhý poločas byl na příležitosti zajímavější. Deset minut po změně stran to z osmnácti metrů zkoušel Siekiera, jehož střela bohumínského brankáře řádně protáhla. O minutu později po přesně standarce Nowinského už se domácí radovali z druhého gólu po přesné hlavičce Káni, ale rozhodčí odmával ofsajd.

Bohumínští se ve druhé půli snažili s výsledkem něco udělat, ale vetšinou byly jejich střely sraženy. I přesto sahali po remíze. V 81. minutě zatáhli hosté míč do vápna, ale trefili pouze tyč a domácí tak o výhru už nepřišli.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo