Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná B
sobota 24.5.2014
2:4
(2:2)

Diváci: 0
Dobrá
Marikovec - Egermajer, Pindur, Tannert, Szafarczyk, Alabán, Kadlečík, Vrba, Szczygiel, Ponča, Soušek. Střídali: Kandaras, Meisner, Kardoš, Urban, Borowski, Varšo, Vajgl.
Branky Karviné: 4. Soušek, 26. Vrba

Komentář

Hodnocení trenéra: „Začátek zápasu se nám povedl, ale v rozmezí mezi 20. až 24. minutou vyrobil dvě hrubky náš brankář, když nechytil dvě dalekonosné střely. Ve druhém poločase jsme neproměnili 3 tutovky a soupeř nás za to potrestal. Zápas se hrál za velkého vedra a musím pochválit kluky, že vydrželi až do konce."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo