Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

TJ Viktorie Bohumín
sobota 5.4.2014
6:6
(2:3)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Marikovec - Kandaras, Pindur, Tannert, Szafarczyk, Varšo, Vrba, Kadlečík, Alabán, Soušek, Kretek. Střídali: Kardoš, Mareš, Egermajer, Jurczok.
Branky Karviné: 22., 38. a 48. Soušek, 20. vlastní, 31. Vrba, 59. Egermajer

Komentář

Trenér Petr Špička: „Zápas byl plný zvratů. Hra byla z obou stran útočná a bez obran včetně slabších výkonů brankářů na obou stranách. U domácích exceloval hráč Rapan, který se trefil čtyřikrát. Z našich hráčů si zaslouží pochvalu Soušek, který dal hattrick.

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo