Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 14.9.2014
2:3
(1:3)

Diváci: 0
1.FC Slovácko
Kunz - Toroň (60. Holoubek), Věčorek, Streit, Štromp (49. Mendlík) - Zach (59. Klepek), Dohnal (26. Buzek), Holzer, Kobza - Kývala (30. Šenkýř), Pisarek (60. Jurčák).
Branky Karviné: 27. Kývala, 68. Jurčák

Komentář

Trenér Jindřich Dohnal: „Prvních dvacet minut byl soupeř důraznější, přehrával nás ve středu hřiště a svou převahu využil ke vstřelení dvou branek. Pak jsme hru vyrovnali, začali se prosazovat více v útočné fázi a dokázali jsme snížit. Bohužel ještě do poločasu jsme inkasovali po naší chybě v rozehrávce další lacinou branku. Ve druhé půli jsme se dostávali často do přečíslení, ale tyto situace jsme řešili komplikovaně, scházela nám větší přímočarost a odvaha. Kontaktní branku jsme vstřelili příliš pozdě, škoda, že o 10 minut dříve Pisarek trefil ve vyložené šanci pouze tyč prázdné branky. Za nasazení a snahu musíme hráče pochválit, odevzdali své maximum."

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii