Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 7.9.2014
10:3
(4:0)

Diváci: 0
1. HFK Olomouc
I.sestava: Drobek - Volný, Dawid (Lukáš), Adamus (Stařičný) - Goj, Stuchlík, Malý - Golasowski. II.sestava: Herdzina - Palička, Rychtařík, Gredka (Valoch) - Popov (Lubojacký), Corriero, Pastušek - Zych (Michalidis V.).
Branky Karviné: Golasowski, Pastušek a Zych po 2, Lukáš, Adamus, Valoch a Corriero po 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Nepodali jsme optimální kolektivní výkon, a proto nemůžu být spokojený s předvedenou hrou. Rychle jsme se přizpůsobili hře soupeře a ve všech činnostech byli pomalí. V kombinacích jsme hodně chybovali nepřesnou přihrávkou, chyběl nám pohyb, a proto jsme více bojovali než hráli. Doufám, že to byl pouze výpadek a rychle se vrátíme k naší hře."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo