Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

SFC Opava
sobota 25.10.2014
4:7
(1:3)
Městský Stadion
Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Herdzina - Palička (Lukáš), Rychtařík, Čopík - Valoch (Gredka), Goj, Popov - Golasowski. II.sestava: Josiek - Volný (Stařičný), Müller (Dawid), Malý - Pastušek, Stuchlík, Adamus (Michailidis V.) - Zych.
Branky Karviné: Golasowski 3, Palička, Malý, Stuchlík a Popov po 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Utkání můžu hodnotit kladně. Obě skupiny podaly kolektivní a hlavně kvalitní výkon se spoustou dalších neproměněných šancí. Spravedlivá by asi byla remíza, protože soupeř byl kvalitní a vytvořil si taky spoustu příležitosti. My jsme měli více štěstí v proměňování gólových příležitostí. Proto si všichni zaslouží pochvalu."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo