Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 10.9.2014
11:3
(5:0)

Diváci: 0
Přerov
I.sestava: Herdzina - Volný, Rychtařík, Malý - Popov (Valoch), Stuchlík, Pastušek (Gredka) - Golasowski. II.sestava: Drobek - Palička (Lukáš), Müller, Stařičný (Lubojacký) - Goj, Corriero, Čopík - Zych (Michailidis V.).
Branky Karviné: Golasowski 3, Stuchlík, Volný, Corriero 2, Rychtařík, Čopík 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Narazili jsme na soupeře, který chtěl hrát fotbal a ne pouze kopat, jako v minulém utkání kluci z HFK Olomouc. Jedna skupina zahrála velmi dobře, i když samozřejmě chybovala, ale z vytvořených šanci většinu proměnila. Druhá skupina víc bojovala a nešla jí kombinační hra. A jelikož jsme si nevytvořili víc příležitostí, tak kluci z minima vytěžili maximum. Vyzdvihl bych výkon Volného, Malého a Golasowského."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo