Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Bílovec
úterý 26.8.2014
0:10
(0:6)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Drobek - Palička (Valoch), Rychtařík (Dawid), Malý - Popov (Gredka), Corriero, Goj - Golasowski. II.sestava: Herdzina - Volný, Müller, Čopik - Pastušek (Adamus), Stuchlík, Lubojacký (Zych) - Michalidis (Stařičný).
Branky: Malý, Corriero a Golasowski 2, Čopik, Goj, Stuchlík a Lubojacký 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Zasloužené vítěství, i když soupeř v jedné skupině byl velmi kvalitní. Všichni podali za neustálého deště slušný výkon."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo