Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

FC Baník Ostrava
středa 19.11.2014
9:6
(5:2)
Stadion Bazaly
Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Herdzina - Adamus, Rychtařík, Malý (Gredka) - Palička (Michailidis V.), Goj, Popov - Golasowski. II.sestava: Drobek - Volný, Dawid (Lukáš), Čopík - Valoch, Stuchlík, Zych - Pastušek.
Branky Karviné: Golasowski 3, Gredka, Valoch a Goj po 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Poslední utkání podzimní části mělo svou kvalitu. Paradoxně jsme byli v prvním poločase o něco víc aktivnější a vypracovali si víc brankových příležitosti, ale soupeř byl efektivnější v proměňování šanci. Ve druhé půli se hra vyrovnala a my jsme si opět vypracovali spoustu šancí po pěkných akcích. Vyhrálo o něco málo lepší, ale hlavně šťastnější družstvo. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo