Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 29.3.2015
3:2
(3:2)

Diváci: 0
MFK Vítkovice
I.sestava: Herdzina - Volný (Lukáš), Malý - Adamus, Čopík, Popov (Palička) - Pastušek (Gredka), Přichystal. II.sestava: Drobek - Müller, Dawid (Stuchlík) - Valoch, (Michailidis), Rychtařík, Goj - Špirko, Zych (Golasowski).
Branky Karviné: Pastušek 2, Přichystal 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a naladěni předvést ofenzivní fotbal. Už ve 14. minutě to bylo 3:0 a zdálo se, že v tom budeme pokračovat. Šance jsme si vytvářeli, ale samotné proměňování už bylo horší. V posledních čtyřech minutách prvního poločasu soupeř využil nabídnuté šance a po hrubých chybách snížil na 3:2. Druhý poločas byl opět koncertem zahozených šancí a s přibývajícím časem začali být kluci nervózní, protože hosté se snažili vyrovnat. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo