Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 12.4.2015
10:2
(7:1)

Diváci: 0
SK Uničov
I.sestava: Drobek - Stuchlík (Müller), Dawid (Valoch) - Michailidis V. (Zych), Rychtařík, Goj - Špirko, Golasowski. II.sestava: Herdzina - Volný, Malý - Adamus (Palička), Čopík, Popov (Stařičný) - Přichystal, Pastušek.
Branky Karviné: Golasowski 5, Přichystal 2, Goj, Zych a Volný 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Spokojený můžu být pouze s výsledkem a ne s předvedenou hrou. Neustále nás trápí proměňování šancí a hlavně se nám nedaří přehrát soupeře fotbalově. Kluci vycítí, že si můžou víc dovolit a zapomínají hrát kolektivně, čímž přicházíme o rychlejší moment překvapení. Neustálé na tom pracujeme a věřím, že na to přijdou hlavně sami."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo