Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 29.4.2015
5:10
(3:5)

Diváci: 0
SK Sigma Olomouc
I.sestava: Drobek - Müller (Dawid), Špirko, Gredka (Lukáš) - Goj, Stuchlík (Michailidis), Zych - Golasowski. II.sestava: Herdzina - Volný, Čopík, Malý - Adamus (Stařičný), Valoch, Popov (Palička) - Pastušek.
Branky Karviné: Golasowski 3, Valoch a Zych 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „I když výsledek utkání naznačuje, že nás soupeř jednoznačně přestřílel, není to tak. Byli jsme vyrovnaným soupeřem, který měl větší smůlu v proměňování šanci. Až do 55. minuty jsme žili a byli odhodlání utkání srovnat. V samotném závěru jsme inkasovali tři branky po hrubých chybách, které soupeř jednoznačně proměnil. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.“

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo