Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Hranice
neděle 3.5.2015
2:16
(2:8)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Herdzina - Volný, Malý - Valoch (Stařičný), Čopík, Popov - Pastušek, Rychtařík (Palička). II.sestava: Drobek - Dawid (Adamus), Müller (Lukáš) - Michailidis, Goj, Gredka - Golasowski, Zych.
Branky Karviné: Zych 4, Pastušek 3, Golasowski a Goj po 2, Rychtařík, Gredka, Malý, Valoch a Čopík po 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Zasloužené vítězství se spoustou neproměněných šancí. Domácí vzdorovali pouze jednou skupinou, druhá ucpala prostor před brankou a nakopávala míče ven. Upoutali mně dva hráči Hranic - Pak a Vymětalík."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo