Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 10.5.2015
11:5
(4:1)

Diváci: 0
FC Hlučín
I.sestava: Drobek - Dawid, Müller, Gredka (Stařičný) - Lukáš (Goj), Rychtařík, Michailidis - Golasowski. II.sestava: Herdzina - Volný, Špirko, Malý - Adamus (Valoch), Přichystal, Popov - Pastušek.
Branky Karviné: Golasowski 4, Rychtařík a Přichystal po 2, Valoch, Popov a Goj po 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Do nedělního odpoledního utkání jsme šli proti soupeři, který v jarní části ještě neprohrál. V přípravě jsme si řekli, že maximální bojovností a nasazením můžeme soupeře potrápit. Měli jsme mimo hru pro zranění tři hráče základní sestavy, proto jsme museli improvizovat. I v této sestavě se nám dařilo být aktivnější a hráli jsme s větší touhou po vítězství. Musím pochválit všechny hráče za výkon. Nebýt spousty zahozených šancí, mohl být výsledek ještě vyšší.“

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo