Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
neděle 24.5.2015
8:5
(2:3)

Diváci: 0
SFC Opava
I.sestava: Herdzina - Volný, Špirko, Stařičný (Adamus) - Valoch (Lukáš), Přichystal, Popov - Pastušek. II.sestava: Drobek - Dawid, Müller (Čopík), Palička (Gredka) - Goj, Rychtařík, Michailidis - Golasowski.
Branky Karviné: Goj 2, Pastušek, Dawid, Valoch, Lukáš, Golasowski a Herdzina 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem jsme zvládli, ale až zlepšeným výkonem ve druhé polovině zápasu. Byli jsme moc namlsaní z předchozích zápasů a mysleli si, že bez patřičného nasazení a bojovnosti se soupeř porazí sám. Pochvala jen některým a pouze za druhý poločas."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo