Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Frýdek - Místek
neděle 31.5.2015
9:8
(4:4)

Diváci: 0
MFK Karviná
I.sestava: Herdzina - Volný, Špirko, Dawid - Valoch (Lukáš), Přichystal, Popov (Stařičný) - Pastušek. II.sestava: Drobek - Adamus, Čopík, Müller (Palička) - Goj, Rychtařík, Michailidis - Golasowski.
Branky Karviné: Golasowski 3, Herdzina, Přichystal, Adamus, Pastušek a Rychtařík po 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Velmi dobré utkání díky předvedené hře obou družstev. Chybělo pouze více štěstí a utkání jsme mohli vyhrát. Ještě osm minut před koncem jsme vedli 8:7. Došlo i na sporné okamžiky - domácímu týmu byly odpuštěny dva fauly, za které jsme měli kopat penalty. Naopak pak rozhodčí uznal gól na 8:8 z jasného postavení mimo hru. Kluci se cítili ukřivdění a to je vyburcovalo k ještě větší aktivitě, díky které získali po hodině hry pokutový po dvou faulech za sebou. Nepovedlo se nám vstřelit gól, a tak soupeř zvítězil s velkým štěstím. Kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo