Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná
středa 10.6.2015
12:3
(8:2)

Diváci: 0
Bílovec
I.sestava: Herdzina - Volný, Stuchlík, Dawid - Valoch (Lukáš), Přichystal, Popov - Pastušek. II.sestava: Drobek - Palička (Stařičný), Čopík (Špirko), Gredka - Goj, Rychtařík, Michailidis - Adamus.
Branky Karviné: Pastušek 4, Goj 3, Popov 2, Přichystal, Adamus a Michailidis po 1

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Poslední utkání sezóny, pro nás i na malém hřišti, si kluci užili a zaslouženě zvítězili. Po většinu utkání jsme drželi míč a určovali tempo hry. Poděkovaní a pochvala všem za předvedený výkon."

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo