Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 31.10.2015
1:3
(1:3)

Diváci: 0
FC Zbrojovka Brno
Herdzina - Rychtařík (50. Palička), Stuchlík, Lukáš (36. Golasowski), Malý - Michailidis V. (36. Volný), Špirko, Valoch (36. Goj), Popov - Pastušek, Luka (36. Přichystal).
Branky: 10. Pastušek - 22. a 30. Svoboda, 33. Šedivý
Rozhodčí: Čuba

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Na utkání proti nejlepšímu týmu soutěže jsme se důkladně připravili, abychom nedopadli jako při minulém vzájemném zápase. Hráli jsme v hlubším bloku s napadáním těsně za polovinou hřiště a přechodem do rychlých brejků. To se nám vcelku vedlo a po jedné akci jsme šli do vedení. Soupeř nás svoji silou na míči zatlačil do defenzivy, ale při nás stalo štěstí jelikož nevyužil čtyři stoprocentní šance. Potom se hra se částečně srovnala a začali jsme také ohrožovat soupeřovou branku. Pak nastal zlom, kdy jsme obdrželi branku na 1:1 a následně po chybě v rozehrávce jsme soupeři nabídli druhý gól. Do poločasu ještě Brno přidalo třetí branku. Druhý poločas byl vyrovnaný, naší houževnatostí a bojovností jsme soupeři nedovolili skórovat.  Za nasazení a bojovnost všem pochvala a palec nahoru.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo