Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 31.10.2015
1:3
(1:3)

Diváci: 0
FC Zbrojovka Brno
Herdzina - Rychtařík (50. Palička), Stuchlík, Lukáš (36. Golasowski), Malý - Michailidis V. (36. Volný), Špirko, Valoch (36. Goj), Popov - Pastušek, Luka (36. Přichystal).
Branky: 10. Pastušek - 22. a 30. Svoboda, 33. Šedivý
Rozhodčí: Čuba

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Na utkání proti nejlepšímu týmu soutěže jsme se důkladně připravili, abychom nedopadli jako při minulém vzájemném zápase. Hráli jsme v hlubším bloku s napadáním těsně za polovinou hřiště a přechodem do rychlých brejků. To se nám vcelku vedlo a po jedné akci jsme šli do vedení. Soupeř nás svoji silou na míči zatlačil do defenzivy, ale při nás stalo štěstí jelikož nevyužil čtyři stoprocentní šance. Potom se hra se částečně srovnala a začali jsme také ohrožovat soupeřovou branku. Pak nastal zlom, kdy jsme obdrželi branku na 1:1 a následně po chybě v rozehrávce jsme soupeři nabídli druhý gól. Do poločasu ještě Brno přidalo třetí branku. Druhý poločas byl vyrovnaný, naší houževnatostí a bojovností jsme soupeři nedovolili skórovat.  Za nasazení a bojovnost všem pochvala a palec nahoru.“

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo