Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Trinity Zlín
neděle 8.11.2015
0:3
(0:0)
Luhačovice UT
Diváci: 0
MFK Karviná
Drobek - Rychtařík (36. Palička), Stuchlík, Lukáš, Malý (20. Popov) - Volný, Pastušek (55. Gredka), Goj (36. Špirko), Golasowski - Blatoň (36. Zych), Luka (36. Valoch).
Branky: 40. Pastušek, 57. Zych, 69. Golasowski
Rozhodčí: Číž

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Poslední utkání podzimní části jsme odehráli ve znamení dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme si nezasloužili ani remízu, jelikož soupeř byl lepší a vytvořil si několik slibných situací, které bohudík neproměnil. My jsme nebyli schopni plynule postupovat kombinační hrou dopředu a víc se uchylovali k nakopávaným míčům. Po přestávce se hra diametrálně změnila a rázem jsme byli schopni podržet míč, kombinovat a hlavně být nebezpeční před soupeřovou brankou. Díky větší aktivitě a důrazu jsme domácí přehrávali a výsledkem byly tři góly. Za druhý poločas si zaslouží všichni pochvalu.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo