Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 28.10.2015
1:1
(0:0)

Diváci: 0
1.FC Slovácko
Herdzina - Rychtařík, Stuchlík, Dawid (60. Lukáš), Malý (60. Palička) - Volný, Špirko (35. Popov), Goj (50. Valoch), Golasowski - Přichystal (45. Luka), Blatoň (45. Pastušek).
Branky: 39. Popov - 59. Velecký
Rozhodčí: Sopoliga

Komentář

Trenér Zbyšek Gazda: „Z naší strany povedené utkání, do kterého jsme šli s respektem a odhodláním napravit výpadek z minulého utkání. Věděli jsme o kvalitě hráčů soupeře, proto jsme chtěli využívat naši silnější stránku, kterou momentálně máme na krajích zálohy. Vcelku se nám to dařilo a první poločas jsme si vypracovali tři gólové příležitosti. Soupeř byl nebezpečný a hlavně dovedl podržet míč a nebezpečně kombinovat. Krátce po zahájení druhé půle jsme šli do vedení brankou Popova. Soupeřova snaha se stupňovala a výsledkem byl gól na 1:1, což byl také konečný a zasloužený výsledek.“
Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo