Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

Dobrá
neděle 23.8.2015
6:6
(2:2)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Novák - Ernst, Toroň, Wiechec, Kuljovský, Michalidis V., Brabec, Lukáš, Gredka, Václavík, Michalidis N. Střídali: Pavlát, Lipták, Szczygiel, Mec, Samuhel.
Branky Karviné: 6., 16. a 63. Václavík, 51. Gredka, 55. Samuhel, 65. Brabec

Komentář

Trenér Petr Špička: Remíza je spravedlivá. Obě strany si vytvořily neskutečné množství šanci, to se vidí málokdy. Pochválit musím brankáře Nováka, ale i toho domácího, který ačkoliv menší postavy, toho zachránil dost."
Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo